O společnosti

TopTeramo s.r.o.

TopTeramo s.r.o. je ryze českou společností specializující se na výrobu plošné betonové dlažby a suchých stavebních hmot. Společnost je známa nejen svými výrobky registrovanými pod obchodními názvy Mramora®, Mramorit®, Granex®

Na trhu již více jak 50 let

I to je jeden z důkazů toho, že našim cílem bylo, je a vždy bude podřídit vše vývoji a kvalitě tak, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

Jak již bylo řečeno, hlavním cílem naší společnosti při výrobě je dosahovat prvotřídní kvality s maximální možnou mírou povrchové ochrany.

Naše dlažba splňuje nejpřísnější kritéria pro požadované parametry jako je mrazuvzdornost, nasákavost, protiskluznost a pevnost. Díky tomu je také dlažba naší společnosti vyhledávána projektanty, stavebníky a spotřebiteli z celé Evropy.
Veškeré naše výrobky jsou již při výrobě sériově impregnovány impregnačním roztokem Impregnit® a díky tomu si již naši zákazníci nemusí dodatečně zajišťovat ochranu dlažby.

Neustálý pokrok

Každým rokem proto investujeme do modernizace a inovace výrobních technologií, jakož i do výzkumu a vývoje, bez kterého se moderní podnik neobejde. Jedině tak je společnost schopna být vždy krok před konkurencí a může nabídnout kvalitu zpracování s povrchovou úpravou, která je moderní, lepší a pokrokovější.

V poslední době se naše společnost dynamicky rozvíjí a díky tomu také již dokážeme nabídnout na trhu žádané dlažby větších formátů vedené pod názvem Granex® XL. Společně s kvalitní dlažbou nabízí i další produkty, které společně s ní vytvářejí ucelený systém TopTeramo s cílem umožnit zákazníkovi barvené sladění jeho jednotlivých prvků od jednoho designu.

Tento systém je neustále zdokonalován a doplňován o nové produkty (květináče, obkladové pásky apod.) tak, aby bylo docíleno co nejvyšší spokojenosti zákazníků. V letošním roce tak TopTeramo přivádí na trh pod značkou TERAFIX®  novou produktovou řadu kvalitních lepicích tmelů, které na straně jedné otevírají nové možnosti, jak ještě zdokonalit systém o prvky umožňující jednoduchou a spolehlivou aplikaci, a na straně druhé dávají zákazníkovi možnost jejich univerzálnějšího použití pro jakékoliv další standardní typy aplikací.

Kvalita známá po celé Evropě

Základní trh, kam je naše dlažba dodávána, je v současnosti Česká republika, Slovensko, Rakousko a Německo. Dále pak vyvážíme do Polska, Belgie, Litvy a Lucemburska.

Naši dlažbu můžete najít jak v supermarketech, tak i v průmyslových objektech nebo občanské výstavbě. Pro zajištění optimální časové dosažitelnosti našich výrobků, jsme založili logistické sklady v Praze, v Brně a v blízkosti Hradce Králové.
Sortimentem a prodejem se naše společnost řadí k předním dodavatelům ploché betonové dlažby v EU.

Od zahájení výroby do současnosti bylo naší společností dodáno zákazníkům přes 15 mil. m2 dlaždic.