Inspirace zákazníky

Nechte se také inspirovat našimi produkty, které mohou přinést zcela nové prvky k Vašemu bazénu nebo na Vaši skalku či zahrádku. I Vy můžete být spolutvůrce. Naše zkušenosti a Vaše kreativita budou zárukou prvotřídního výsledku.

O tom, jak přínosná může být inspirace historií, se můžete přesvědčit díky novému projektu, který Vám nabízí velkoformátovou dlaždici Granex XXL, schodový prvek, bazénový lem a moderní květináč. 

 
Vše v barevném vzoru 204. Pod tímto číslem se skrývá dokonalý soulad jemného béžového provedení celé terasy.

  • Zmíněnou inspirací byla historická dlaždice z Paláce Morava v Brně.
  • Vlastně jen její malý kousek, který nám byl poskytnut při rekonstrukci chodeb této významné kulturní památky.

Tento zlomek původní dlažby byl natolik inspirativní,
že nás zákazník a investor v jedné osobě oslovil, abychom vytvořili repliky této dlažby.

Pro naše vývojáře byl tento projekt výzvou, ve které (podle našeho názoru) stoprocentně obstáli. Vzhled původní dlaždice byl přenesen do moderní podoby současné plošné dlažby. Rozhodli jsme se, že tímto prvkem obohatíme naši nabídku
a doufáme, že zaujme i Vás, naše zákazníky.

Naše dlažba mění věci obyčejné
v originální

Nebylo to poprvé, kdy nás inspiroval nebo překvapil zákazník svou kreativitou. Je pro nás velice potěšující, když vidíme, že naše produkty jsou dále zdokonalovány a jak se dá naše dlažba nápaditě upravovat. Tato dlažba totiž nemusí být finálním výrobkem, ale může se dál upravovat do mnoha různých podob. Mnohdy sami hledíme s údivem, jaký netradiční prvek může vzniknout, spojí-li se šikovné ruce a dobré nápady. Pak už stačí jen uhlová bruska nebo řezací stůl přímo na stavbě.

  • Dobré nápady mohou vzniknout přímo na místě stavby tak, jak to dokázali řemeslníci při obložení bazénu v bytovém resortu v Praze 6.
  • Jiný zákazník si nechal upravit obdélníkovou dlažbu tak, aby vytvořila kolem bazénu kruh.


Z toho jasně vyplývá, že naše dlažba může být skvělou příležitostí, jak realizovat své nápady. Díky naší okrasné drti profesionální zahradníci vytvářejí originální skalky a kouzelné zahrady. Naše produkty zamířili i do zahraničí. Důkazem toho je zákazník z Polska, který si pomocí pásků z naší dlažby obložil malou kašnu.