O společnosti

TopTeramo s.r.o.
Výrobce kvalitní dlažby a stavebních hmot

TopTeramo s.r.o.

Jsme ryze česká společnost, která se specializuje na výrobu plošné betonové dlažby a suchých stavebních hmot. Sídlíme v obci Vápenná v okrese Jeseník a svým výrobním programem navazujeme na místní tradici starší než padesát let. Pod názvem TopTeramo společnost funguje od roku 2007.

Naše výrobky jsou známé vysokou kvalitou a jedinečným vzhledem, který se výrazně liší od běžné produkce na trhu.

Česká kvalita

Naše dlouholeté úsilí o dosahování co nejvyšší kvality našich výrobků bylo v roce 2015 oceněno v programu Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu. Naše produkty vyráběné pod označením Mramora®, Mramorit® a Granex® tak získaly právo používat uvedenou značku.

Jsme hrdí, že právě zmíněné přednosti nám pomohli dosáhnout významného ocenění za naše plošné betonové dlažby Granex, Mramorit a Mramora, které mají právo používat značku Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu.

Významný podíl naší výroby míří do zahraničí, a tak kvalitu produkce spolu s českými zákazníky po mnoho let úspěšně prověřují také zákazníci z Rakouska, Německa, Slovenska, Polska, Litvy, Belgie, Nizozemska a Lucemburska.

Téměř 40% výroby = EXPORT

Náš sortiment

Výrobní program stavíme zásadně na vysoké kvalitě vstupních surovin. Jeho současnou podobu tvoří velmi pestrá škála výrobků. Venkovní dlažby různých formátů s moderním i tradičním nadčasovým vzhledem, průmyslově ošetřeným povrchem pro snazší údržbu, vysokou protiskluzností a celkovou vysokou mírou odolností proti venkovním vlivům. Hladké dlaždice s odolným povrchem do interiérů, které nacházejí uplatnění především v interiérech průmyslových, nákupních, zábavných a sportovních centrech. Obklady schodišť a zdí, bazénové lemy, řešení pro balkony, střešní terasy a mnoho dalších.

Stavební hmoty

Velmi nás těší, že se nám daří rozvíjet výrobu suchých stavebních hmot, ke které jsme se v posledních letech vrátili a pod značkami TERAFIX®, TERAPOINT® a TERABET® Vám nabízíme velmi zajímavé portfolio výrobků vysoké jakosti opět postavených na vysoce kvalitních vstupních surovinách. Naše cementová lepidla, stěrkovací tmely a betonové směsi Vám umožní
jednoduše, spolehlivě a velmi komfortně aplikovat naše produkty a současně Vám dává možnost univerzálního použití pro jakékoliv další standardní typy aplikací.

Vize

Důležitou součástí naší práce je snaha o neustálý vývoj a modernizaci výroby, přičemž tato snaha se neupírá jen k vytváření nových vysoce kvalitních výrobků, ale i ke skloubení náročné výroby s potřebami ochrany životního prostředí, protože jsme to i my, kdo vytváří životní podmínky pro budoucnost našich dětí.