Venkovní dlažba

Hledáte unikátní řešení pro okolí Vašeho domova?  Toužíte vyladit terasu, okolí bazénu nebo schodiště do nejmenšího detailu? 

Venkovní dlažba na terase
Co musí splňovat kvalitní venkovní dlažba? Jaké vlastnosti venkovní dlažby jsou důležité?

V exteriérech je vždy podstatné, aby dlažba odolávala nepřízním počasí a zároveň byla bezpečná pro pohyb, tedy aby byla mrazuvzdorná, protiskluzová a otěruvzdorná.

Jak poznáte, která dlažba neklouže? Proč je dobré, aby byla dlažba odolná proti otěru? Co je mrazuvzdornost všichni nejspíš tušíme, ale co přesně znamená? 

Venkovní dlažba okolo bazénu
Impregnace
od výrobce

Mezi velmi ceněné vlastnosti dobré venkovní dlažby patří dále odolnost proti nečistotám a snadná údržba.

Nulová údržba, sen všech majitelů teras, zůstane nejspíše hudbou budoucnosti, ale již dnes je díky vhodnému ošetření povrchu impregnací možné dlažbu výrazně chránit.

Velkou výhodou je pokud dlažbu průmyslově ošetří již výrobce, který má možnost v rámci jeho technologického procesu nastavit ideální způsob nanášení kvalitního impregnačního prostředku.

Vyberte si z naší pestré nabídky moderních i nadčasových vzorů venkovní dlažby.

Nabízíme venkovní dlažbu vynikajících vlastností, která výborně odolává působení vnějších vlivů, snadno se udržuje, a snižuje riziko uklouznutí.

Pro jednodušší orientaci v popisu u jednotlivých druhů dlažby uvádíme údaj „protiskluzný povrch“ v případech, že je dlažba vhodná pro použití v exteriéru.

Venkovní dlažba se schody
Venkovní dlažba vzor 205

Počkejte a co rozměry?

Správná otázka, kterou je potřeba si vždy zodpovědět předem. Bude pro menší terásku nebo balkon vhodnější dlažba menších rozměrů, a naopak je nutné položit na velkou terasu dlažbu velkého formátu? Odpověď necháváme na vás, je to věci vkusu.

My vám je dáváme možnost vybrat si venkovní dlažbu v jednom ze tří základních formátů, a to 40 x 40 cm 60 x 40cm a 80 x 40 cm.