Rozdíly v barevnosti dlažby

Naše výrobky jsou vyráběny z ušlechtilého přírodního kameniva, spojené cementovým pojivem. I přes pečlivé dodržení receptury a kontroly surovin může dojít k odchylkám v barevnosti. Používané kamenivo je přírodní materiál a jako takový je proměnlivý v čase. Neexistuje žádný přírodní kámen, který se vyskytuje ve větším množství ve stejné barevnosti. Absolutně stejný vzhled v barvě i struktuře je i přes nejvyšší naši snahu nedosažitelný.
Z tohoto důvodu se mohou vyskytnout drobné barevné odchylky mezi jednotlivými výrobními šaržemi. Na drobné rozdíly v barevnosti plochy hleďte jako na přirozenost. Jsou pro hodnotu užívání bez významu a nejsou důvodem k reklamaci.
Odchylky barevnosti u přírodního materiálu jsou nevyhnutelné, takže jsme donuceni zamítnout reklamace barevných odchylek. Barevné rozdíly se většinou srovnají povětrnostními vlivy.
DOPORUČENÍ: pro srovnání barevnosti doporučujeme pokládku provádět z jedné dodávky a dlaždice pokládat smíšeně z různých palet. Předejde se tak případnému kontrastu přechodných drobných barevných rozdílů na vydlážděné ploše.
POZOR: Naše vystavené vzory a prospekty slouží jen pro bližší označení a neznamenají ujištění určitých vlastností.